Centrum Badań
Psychologicznych i Psychoterapii
Psychoterapia
Na tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w dziale "Polityka Prywatności"

Start

Terapia prowadzona przez Centrum Badań Psychologicznych i Psychoterapii Pro Salus opiera się na podejściu psychodynamicznym. Głównym narzędziem pracy terapeuty jest rozmowa, która pomaga w zrozumieniu nieświadomych procesów psychicznych. W związku z tym, ze obszar procesów jest dla każdego pacjenta inny, nurt psychodynamiczny wymaga indywidualnego podejścia do każdego pacjenta. Terapia ma na celu doprowadzić pacjenta do momentu, w którym będzie on w stanie samodzielnie radzić sobie w życiu i będzie ono dla niego satysfakcjonujące. Ten typ terapii jest skierowany do osób, które chciałyby zrozumieć i zmienić mechanizmy swojego zachowania.
Usługi: psychologiczne badania kierowców Wrocław, badania psychotechniczne WrocławPolityka prywatności | Copyright © PMP Media